"WHEN LAW MEETS FASHION"

Gotujemy! Czyli prawo autorskie od kuchni

 18 listopada 2013 r. w warszawskiej Galerii MiTo odbyło się kolejne wydarzenie zorganizowane przez Fashion Law Business we współpracy z Kancelarią Prawną Domański Zakrzewski Palinka.

Personality merchandising a prawne wykorzystanie wizerunku sportowca
Mam Start-up w branży mody

30 października 2013 r. w Warszawie odbyło się w MiTo spotkanie dotyczące wykorzystaniu prawa własności intelektualnej w budowaniu firmy w branży modowej. Licznie zebrani goście mogli dowiedzieć się m.in. jak wyglądają początki startup’u w sektorze modowym oraz poznać prognozy czekające polski rynek e-commerce w nadchodzących latach. Poruszony został również ważny i aktualny temat praw i zagrożeń związanych ze sprzedażą produktów na aukcjach internetowych oraz w mediach społecznościowych.  

I Kongres Prawa Mody odbył się 13 czerwca 2013 r.

13 czerwca 2013 r.  w Warszawie odbył się zorganizowany przez Instytut Allerhanda Polski Kongres Prawa Mody 2013. Pełniliśmy rolę Opiekuna Merytorycznego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.


Wnętrze Hotelu Polonia w Warszawie 

                                         Fashion Philosophy Fashion Week, wiosna 2013


W ramach Fashion Philosophy Fashion Week przygotowaliśmy wykład pt. "Prawo mody - problemy stojące przed branżą".  


www.jakubwozniak.com


II spotkanie z cyklu "When Law meets Fashion" odbyło się w dniu 27 marca 2013 r.

Na ostatnim piętrze Traffic Club przy Brackiej 25 w Warszawie odbyło się spotkanie pt. "Granice prawa w fotografii mody", zorganizowane przez Fashion Law Business i Akademię Soft Skills dla Prawników, pod patronatem Instytutu Allerhanda i przy współpracy kancelarii prawnej Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy.


Wnętrze Traffic Club


I spotkanie z cyklu "When Law meets Fashion" odbyło się w dniu 28 lutego 2013 r.

Na pierwszym spotkaniu Akademii Soft Skills dla Prawników oraz Fashion Law Business rozmawialiśmy o tym jak świat mody, prawa i sztuki wzajemnie się przenikają. Projektanci wtajemniczyli nas w świat swoich projektów, opowiedzieli o inspiracjach i pasji, ale także swojej artystycznej wizji mody. 


Wnętrze Horsecka Jewelry