04 kwietnia, 2013

Tax Law vs. Dolce & Gabbana

Zainspirowani ostatnimi wydarzeniami wokół marki modowej Dolce & Gabbana (Stefano Gabbana i jego partner Domenico Dolce zostali ukarani przez sąd w Mediolanie grzywną w wysokości 343,3 mln euro w związku z zarzutem oszustw podatkowych) zapraszamy na spotkanie "Kiedy podatki spotykają modę".

Zapraszamy na III spotkanie w ramach Akademii Soft Skills dla Prawników oraz Fashion Law.


fot. by Pszemek Dzienis
Jednym z naszych Prelegentów będzie dr Karolina Tetłak.  Dr Karolina Tetłak jest adiunktem w Katedrze Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi ćwiczenia dla studentów z przedmiotu Prawo finansów publicznych. Specjalizuje się w problematyce opodatkowania celebrytów, sportu i rozrywki oraz w podatkowych aspektach wielkich imprez sportowych. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego. Ukończyła studia o profilu podatkowym na wydziale prawa Harvard University.

Kolejnym naszym Prelegentem będzie mecenas Robert Krasnodębski, Partner Weil, Gotshal & Manges LLP. 

W prestiżowym rankingu Chambers & Partners był wielokrotnie wymieniany jako jeden z najlepszych w Polsce specjalistów w zakresie prawa podatkowego. W opinii klientów doradztwo pana Roberta Krasnodębskiego to „praca wielu ekspertów podatkowych w jednej osobie”. Na szczególne uznanie zasługują jego umiejętności w zakresie strukturyzacji podatkowej oraz sporów. Od wielu lat pan Robert Krasnodębski jest rekomendowany w dziedzinie prawa podatkowego również w międzynarodowych rankingach prawniczych The Legal 500, PLC Which Lawyer? oraz Expert Guides. Opublikował wiele artykułów w czasopismach branżowych. Jest stałym komentatorem gazet i czasopism prawniczych. Często występuje jako prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach i seminariach.Program

18:30 Rejestracja i sesja networkingowa

19:00 Powitanie Uczestników

19:05 Spotkanie inspirujące I

19:30 Spotkanie inspirujące II

20:00 Spotkanie inspirujące III

20:30 Słodka niespodzianka

21:00 Loteria wizytówkowa

Data: 24 kwietnia 2013 r.
Godzina: 18:30

Potwierdzeniem zapisania jest dokonanie przelewu przez platformę Przelewy24.pl


Ilość miejsc ograniczona!


Zapisy: contact@fashion-law-business.com

Wydarzeniu patronują:

Instytut Allerhanda
Mida.Magazyn dla Prawników