20 grudnia, 2013

Jest taki dzień...

Źródło: www.elle.pl


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy złożyć Wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby wszystkie podejmowane działania przynosiły satysfakcję, zadowolenie i oczekiwane efekty. Życzymy, aby każda praca została doceniona i dawała radość oraz samozadowolenie. Życzymy, aby spełniały się marzenia i wszystko dobrze się układało zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym. Życzymy, aby dopisywało zdrowie i dobre samopoczucie. A chwile spędzone w gronie najbliższych sercu osób – dały Państwu szczęście, miłość i wewnętrzny spokój. 

Zespół Fashion Law Business

10 grudnia, 2013

Muzyka a prawo


"Polski rynek treści muzycznych online znajduje się w momencie przełomowym. W 2011 r. na rynek wszedł iTunes. W 2012 r. – Spotify. Jednym z powodów, dla których globalni gracze dosyć późno pojawili się na polski rynku jest także przekonanie firm prowadzących serwisy oferujące dostęp do treści muzycznych online o wysokim poziomie piractwa w Polsce. Niektórzy, popularni artyści osiągają sukces finansowy dzięki eksploatacji nagrań w sieci. 

W USA wzrost rynku treści muzycznych online postępuje zdecydowanie szybciej. Jednym z powodów wolniejszego rozwoju elektronicznego rynku treści muzycznych w Europie jest terytorialny charakter praw autorskich, który przesądza o tym, że otworzenie sklepu oferującego dostęp do nagrań online na terenie całej UE jest trudniejsze niż uruchomienie takiego przedsięwzięcia w USA. " 


[Źródło: Jak prawo autorskie wpływa na rynek muzyczny w sieci? – prezentacja Raportu dotyczącego funkcjonowania elektronicznego rynku treści muzycznych w Polsce]


Źródło: Coco du Trocadero 

02 grudnia, 2013

E-COMMERCE w branży modowo - designerskiej


E-commerce to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów biznesu. W ostatnim roku internetowe podwoje otworzyły niektóre sieci retailowe m.in. Zara, Tesco, Leroy Merlin… By wykorzystać jego potencjał trzeba nie tylko poznać narzędzia analityczne i aplikacje internetowe służące do projektowania i optymalizacji serwisów e-commerce, ale przede wszystkim spojrzeć na e-handel kompleksowo, uwzględniając zarówno wiedzę i doświadczenia z zakresu zarządzania biznesem online, jak i pozyskiwania oraz obsługi klienta w sieci.

Źródło: www.wambda.com

Podczas naszej konferencji porozmawiamy o:
- Brandingu e-sklepu
- Jak z Internetu zrobić skuteczny kanał sprzedaży i pozyskiwania klienta?
- E-mail marketingu 
- Kluczowych obszary budowania strategii sprzedaży przy przejściu do biznesu online
- Skutecznej prezentacji oferty jako sposobem na większą sprzedaż w e-commerce - case studies
- Online Product Experience, czyli czego szukają klienci i jak im to pokazać?
- E-płatnościach